BGP

Vijesti

  • Šta je optički razdjelnik?

    Šta je optički razdjelnik?

    U današnjim tipologijama optičkih mreža, pojava optičkih razdjelnika doprinosi pomaganju korisnicima da maksimiziraju performanse optičkih mrežnih kola.Optički razdjelnik, također poznat kao optički razdjelnik, ili razdjelnik zraka, je integrirana optička distribucija energije s valovodom d...
    Čitaj više
  • Kako koristiti i kupiti Fiber Patch Panel za bolje upravljanje kablovima

    Kako koristiti i kupiti Fiber Patch Panel za bolje upravljanje kablovima

    Kako koristiti Fiber Patch Panel?Fiber patch paneli (proizvođači rack & enclosures - China Rack & Enclosures Factory & Suppliers (raisefiber.com) su neophodni za kablovske sisteme visoke gustine, kako ih koristiti za postavljanje mreže? U ovom odeljku, c...
    Čitaj više
  • Kaseta sa vlaknima za aplikacije u mreži visoke gustine

    Kaseta sa vlaknima za aplikacije u mreži visoke gustine

    Kao što je poznato, fiber kasete su suštinski deo sistema za upravljanje kablovima, što uveliko ubrzava vreme instalacije i smanjuje složenost održavanja i postavljanja mreže.Uz brzi rast visokih zahtjeva za mrežnim odjelima visoke gustine...
    Čitaj više
  • Šta je fiber kaseta?

    Šta je fiber kaseta?

    Sa brzim povećanjem broja mrežnih veza i prijenosa podataka, upravljanje kablovima bi također trebalo posvetiti dovoljno pažnje u implementaciji podatkovnih centara.U stvari, uglavnom postoje tri faktora koji utiču na efikasnost mreže koja dobro funkcioniše...
    Čitaj više
  • OM5 kabl za spajanje optičkih vlakana

    OM5 kabl za spajanje optičkih vlakana

    Koje su prednosti om5 kabla od optičkih vlakana i koja su polja njegove primjene?OM5 optičko vlakno je bazirano na OM3 / OM4 optičkom vlaknu, a njegove performanse su proširene tako da podržavaju više valnih dužina.Originalna namjera dizajna om5 optičkog vlakna je da zadovolji podjelu valnih dužina...
    Čitaj više
  • Kako obaviti sigurnosnu inspekciju na džamperu od optičkih vlakana?

    Kako obaviti sigurnosnu inspekciju na džamperu od optičkih vlakana?

    Džamper od optičkih vlakana se koristi za izradu džampera od opreme do veze za ožičenje optičkih vlakana.Često se koristi između optičkog primopredajnika i priključne kutije.Mrežna komunikacija zahtijeva da sva oprema bude sigurna i deblokirana.Sve dok će mali međukvar opreme uzrokovati prekid signala...
    Čitaj više
  • Koje su karakteristike jednomodnog vlakna?

    Koje su karakteristike jednomodnog vlakna?

    Jednomodno vlakno: centralno stakleno jezgro je vrlo tanko (prečnik jezgre je uglavnom 9 ili 10) μm), može se prenositi samo jedan način optičkog vlakna.Intermodalna disperzija jednomodnog vlakna je vrlo mala, što je pogodno za daljinsku komunikaciju, ali postoje i materijalne disperzije...
    Čitaj više
  • Vodič za komplet za konverziju MTP Pro konektora

    Vodič za komplet za konverziju MTP Pro konektora

    Upotreba MTP ®/ Kada je MPO optički džamper ožičen, njegov polaritet i muška i ženska glava su faktori na koje treba obratiti posebnu pažnju, jer kada se izabere pogrešan polaritet ili muška i ženska glava, mreža optičkih vlakana neće moći ostvariti komunikaciju veza.Zato izaberite ri...
    Čitaj više
  • MPO / MTP Fiber optički patch kabl tip, muški i ženski konektor, polaritet

    MPO / MTP Fiber optički patch kabl tip, muški i ženski konektor, polaritet

    Za sve veću potražnju za optičkim komunikacionim sistemom velike brzine i velikog kapaciteta, konektor za optička vlakna MTP/MPO i kratkospojnik za optička vlakna su idealne šeme za ispunjavanje zahtjeva za ožičenje velike gustine podatkovnog centra.Zbog svojih prednosti velikog broja jezgara, male zapremine i visokog...
    Čitaj više
  • Šta je optički kabl za spajanje?

    Šta je optički kabl za spajanje?

    Patch kabl od optičkih vlakana: Nakon obrade optičkog kabla i konektora optičkih vlakana kroz određeni proces, pričvrstite konektor optičkih vlakana na oba kraja kabla sa optičkim vlaknima, tako da formirate preklopni kabl od optičkih vlakana sa kablom od optičkih vlakana u sredini i optičko vlakno c...
    Čitaj više
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST razlike

    Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST razlike

    između konektora za optička vlakna Prespojnici optičkih vlakana se generalno klasifikuju po ugradnji konektora.FC, ST, SC i LC konektori za optička vlakna su uobičajeni.Koje su karakteristike i razlike između ova četiri džampera sa optičkim vlaknima...
    Čitaj više
  • Fiber Pigtail

    Fiber Pigtail

    Fiber pigtail odnosi se na konektor sličan poludžamperu koji se koristi za povezivanje optičkog vlakna i spojnice optičkih vlakana.Sadrži jumper konektor i dio optičkog vlakna.Ili spojite opremu za prijenos i ODF stalak itd. Samo jedan kraj optike...
    Čitaj više
123Dalje >>> Stranica 1 / 3